Razem
osiągniemy więcej

W działaniach na rzecz ochrony klimatu liczy się każdy krok. Bo nawet jeśli są niewielkie, ich suma może przynieść znaczącą zmianę. Właśnie dlatego połączyliśmy siły z Zielonym Funduszem dla Warszawy. Do współpracy chcemy zaprosić także Ciebie. Jeśli wybierzesz ofertę wspierającą produkcję energii z odnawialnych źródeł, my przekażemy od siebie dodatkowe środki na realizację zielonych inicjatyw na terenie stolicy.

Współpracujemy
z Zielonym Funduszem
dla Warszawy

Współpracujemy
z Zielonym
Funduszem
dla Warszawy

Jesteśmy pierwszym partnerem Zielonego Funduszu dla Warszawy. Inicjatywa ta stanowi jeden z elementów zielonej transformacji stolicy. Dołączyliśmy do niej, by wraz z władzami Warszawy lepiej zadbać o zdrowie i komfort życia mieszkańców. Wspólnie dążymy do odbetonowania miasta i zwiększenia powierzchni terenów zielonych.

Jesteśmy pierwszym partnerem Zielonego Funduszu dla
Warszawy. Inicjatywa ta stanowi jeden z elementów zielonej
transformacji stolicy. Dołączyliśmy do niej, by wraz
z władzami Warszawy lepiej zadbać o zdrowie i komfort życia
mieszkańców. Wspólnie dążymy do odbetonowania miasta
i zwiększenia powierzchni terenów zielonych.

Poznaj naszą
ofertę

Dobra Energia to oferta, w której przeznaczasz 1 zł miesięcznie na zakup gwarancji pochodzenia energii z odnawialnych źródeł. To potwierdzenie, że równowartość zużytej przez Ciebie energii elektrycznej zostaje wytworzona w odnawialnym źródle. Dodatkowo, my przekażemy z własnych środków 1 zł za każdy miesiąc trwania umowy na działania Zielonego Funduszu, z którym zabetonowane place i skwery obsadzimy roślinnością.

Wybierz
Dobrą Energię

Jesteś naszym klientem i chcesz wspierać produkcję zielonej energii? Skorzystaj z limitowanej oferty Dobra Energia tylko do 31.12.2021 r. Wyślij swoje dane poprzez formularz kontaktowy.

Wypełnij formularz - oddzwonimy

* Pola obowiązkowe.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz wycofać w dowolnym momencie, co nie skutkuje negatywnymi konsekwencjami.

innogy Polska S.A. jest administratorem Twoich danych osobowych znajdujących się w formularzu i są one przetwarzane m. in. w celu wykonania Twojego zapytania. Informacje o Twoich prawach, danych kontaktowych naszych i inspektora ochrony danych, podstawie prawnej przetwarzania, odbiorcach Twoich danych, okresie przechowywania oraz dobrowolności podania danych i konsekwencjach ich niepodania znajdują się tutaj.